Když jsem si poprvé oblékla vlastní obuv, můj osobní předběžný dopad byl, že „se velmi snadno posouvají do mých osobních stop, přímo z kontejneru a bez nutnosti regulovat tkaničky na boty, stejně jako Vyjměte vytrvalý jazyk, a to z důvodu skutečného programu MONO-SOCK, stejně jako možného nedostatku jazyka, který dodává Asics Gel-Quantum 90 boty jemný, hladký kryt, který snadno obepíná skutečné nohy.
Aby tento druh, Adidas Yeezy 500 tenisky spíše než obuv, měl nepříjemný jazyk, pocit spojený s nošením skutečné obuvi, byl poměrně jednoduchý, stejně jako snadné posouvání ponožky.
Pomocí těžší sady sportovních aktivit ponožky, stejně jako prostřednictvím zpřísnění skutečné Boa? zavolám téměř k optimu, dostanu Dynamis, aby mi osobně zcela vyhovoval, pohodlně, stejně jako velmi snadno, v blízkosti mých osobních stop.
Nicméně, my jsme si uvědomili, když já osobně používám štíhlé ponožky ačkoli, skutečný zápas vypadá, že je místo toho prostorný s ohledem na můj osobní typický rozměr, stejně jako dodatečně tam je mnohem více než odpovídající místnost uvnitř s ohledem na mé osobní ft. z toho důvodu, že levné Asics boty respektují, chápeme, že dostat tradiční obuv tkaničky, na rozdíl od Boa? styl volání, může se ukázat jako užitečné, aby můj osobní prospěch mnohem lépe, když jsem mohl mít příležitost, aby se zpřísnit skutečné tkaničky Asics Mexiko 66 SLIP-ON boty kolem já ‘d chtěl, aby se skutečná obuv zápas osobně mnohem pohodlněji.
Nicméně, zpřísnění a uvolnění skutečného Boa? volání je skutečně proudění vzduchu; m musí pouze řídit tuto nižší, stejně jako zpřísnit to, aby místo o obuv, po které nakreslit to ven, aby zvážila z obuvi. Je to jistě mnohem praktičtější, stejně jako fuss-free ve srovnání s využitím běžných tkaniček na boty. Opravdu věřím, že jsem si na to mohl zvyknout.
Obsluha pomocí obuvi ASICS Dynamis byla výborná. Používá se k provádění několika operací s využitím Dynamis, které se pohybují od 5 km do 15 km normálně. Vzhledem ke skutečným technologiím FlyteFoam, které zahrnují přírodní vlákna vložená do pěny, aby byla schopna dodávat lehkou pružnost, kdykoli se používají boty Asics Gel-Quantum 90, mají skutečné boty tendenci být jednoduché a zároveň hladké.
Oni ‘jemně na mé osobní ft, a tak jsem se opravdu cítit, jako bych se bude fungovat trochu rychleji spolu s poměrně mnohem méně práce. A tak bych mohl použít tyto typy obuvi s ohledem na mé osobní následující největší soutěž pokus. bez ohledu na to, zda to může být kvůli dopadu placeba v kanceláři, ‘nejsem si jistý, i když!’